Екологічна відповідальність
Головна сторінкаПро XEROXВинайдення ксерографіїЕкологічна відповідальність

Екологічні ініціативи Xerox

Для Xerox сталий розвиток - це не стаття витрат, а спосіб ведення бізнесу - в операційній діяльності, в ланцюжку поставок, при розробці продуктів і рішень.

Енергоефективні технології

Ми робимо свій внесок у збереження клімату, зменшуючи енерговитрати при використанні обладнання, яке викликає парниковий ефект.

Комплексні програми Xerox допомагають клієнтам більш раціонально використовувати папір, знижувати офісні витрати і правильно управляти обладнанням після закінчення терміну його експлуатації.

Відповідальне використання паперу

Xerox дотримується екологічних стандартів на всіх етапах виробництва паперу, починаючи з вибору постачальника сировини і закінчуючи процесом виробництвом і використанням. Суворі екологічні вимоги Xerox гарантують, що папір виготовлений з сировини, що видобувається з відновлюваних лісів. На додаток до паперу, який повністю виготовлений з переробленої сировини, ми пропонуємо папір, який сертифікований за стандартами FSC і PEFC. Наша компанія винайшла двостороннє копіювання і друк, і програмні можливості нашого обладнання дозволяють споживачам знижувати витрати паперу, використовуючи функції електронного управління даними, сканування, друку на вимогу і опції distribute-then-print.

Скорочення відходів від використання витратних матеріалів

Завдяки програмі Green World Alliance наші клієнти щорічно повертають мільйони картриджів і контейнерів для тонера.

Вирішення проблем E-waste. Ми першими впровадили практику повторного використання, відновлення та переробки обладнання. Наша техніка довговічна, легко демонтується і складається з меншої кількості деталей. Наприкінці експлуатаційного терміну обладнання може бути повернуто в Xerox для відновлення і оснащення новими характеристиками, які відповідають нашим суворим стандартам якості.


Співпраця Xerox і комітету з охорони природи в програмі Forest Conservation

У найближчі чотири роки Xerox інвестує 1 млн дол. в розвиток партнерства з комітетом з охорони природи з метою сприяння збереженню лісів та їх раціонального використання. Співпраця Xerox та Комітету почалося в жовтні 2006 року.

Модернізація програми утилізації Xerox

З 1991 року ми сумарно переробили понад 2,3 млрд фунтів відходів, в рамках програми утилізації. Це дало друге життя обладнанню та витратним матеріалам, які були повернуті клієнтами.

Сім порад для створення «зеленого» офісу

Ці сім порад допоможуть вам управляти процесами роботи з документами та офісним обладнанням для підвищення екологічності вашого офісного простору.

  • Перейдіть на «цифру» - читайте, відправляйте і зберігайте електронні документи.
  • Раціонально використовуйте папір.
  • Переробляйте використаний папір.
  • Використовуйте обладнання, яке вироблене за стандартом ENERGY STAR®
  • Замініть окремі принтери, сканери та копіри на багатофункціональні системи.
  • Не викидайте використані картриджі і матеріали, а віддавайте їх на переробку.
  • Купуйте обладнання, яке може бути перероблено.

Історія екологічних ініціатив Xerox