Інновації Xerox

Сфери інноваційних розробок Xerox

Винахід ксерографії - найважливіший інноваційний прорив XX століття, який поклав початок численним дослідженням і розробкам у сфері технологій для роботи з інформацією та документами. Одним з лідерів у цій галузі є Xerox: тільки в США корпорація щотижня отримує близько 20 нових патентів, заслужено входячи до рейтингу Thomson Reuters рейтинг найбільш інноваційних компаній світу.

В даний час корпорація вкладає понад півтора мільярда доларів в дослідження і розробки.

Курс на активний розвиток інновацій був закладений ще на зорі роботи компанії на ринку рішень для роботи з документами. Завдяки фантастичному комерційному успіху перших офісних апаратів корпорація вирішила вкласти частину прибутку від їх продажу в R&D і створила в 1970 році в Каліфорнії (США) свій перший науково-дослідний центр Xerox PARC. У Xerox PARC народилися численні технології, без яких складно уявити сучасне життя: принципи WYSIWYG та факсимільного зв'язку, перший ПК з графічним віконним інтерфейсом і мишею, протокол Ethernet, концепт планшетного комп'ютера.

Згодом корпорація відкрила ще чотири науково-дослідних центри, які спеціалізуються на підтримці певних напрямків бізнесу Xerox і вносять величезний внесок як у розробку окремих інноваційних проектів, так і в прогрес сфери роботи з інформацією та документами в цілому.

В основі інновацій Xerox лежать потреби та інтереси замовників. Такий підхід у корпорації називається Customer Led Innovation. У тісній взаємодії з клієнтами з різних сфер бізнесу з'являються розробки, які в даний час зосереджені навколо чотирьох основних напрямків:

innovation_btns_processes.jpg
innovation_btns_data.jpg
innovation_btns_personalization.jpg
innovation_btns_sustainable.jpg

Дослідницькі центри корпорації Xerox