Правова інформація
Головна сторінкаПравова інформація

Правова інформація

Умови використання даного веб-сайту:

Доступ і використання даного веб-сайту ("Сайт") допускається при дотриманні наступних умов ("Умови"). Якщо ви не згодні з цими Положеннями та Умовами, будь ласка, не використовуйте Сайт. При порушенні будь-якої з цих Умов, дозвіл на використання вами цього Сайту автоматично втрачається, після чого ви повинні негайно знищити всі завантажені або надруковані матеріали. Xerox залишає за собою право змінювати ці Умови без попереднього повідомлення. Використання сайту регулюється останньою версією Умов, яка розміщена на Сайті на момент його використання.

Використання сайту/відомості про авторські права:

Xerox володіє або має патент на всі матеріали, які розміщені на даному сайті ("Матеріали"). Матеріали захищені авторським правом та/або правами на торгову марку; будь-яке несанкціоноване використання матеріалів може призвести до порушення авторських прав, прав на торговельну марку та інших законів. Ви можете переглядати і завантажувати матеріали тільки для особистого некомерційного використання за умови, що ви зберігаєте всі відомості про авторські права та інші права власності, які є у матеріалах або в будь-яких копіях матеріалів. Ви не можете будь-яким чином змінювати зміст матеріалів або відтворювати, публічно демонструвати, поширювати або іншим чином використовувати їх для будь-яких суспільних чи комерційних цілей. Використання матеріалів на будь-якому іншому веб-сайті або в комп'ютерній мережі для будь-яких цілей забороняється.

Використання програмного забезпечення:

Будь-яке програмне забезпечення, яке можна знайти на цьому сайті ("Програмне забезпечення"), захищено авторським правом компанії Xerox та/або її ліцензіарів. Копіювання або відтворення програмного забезпечення на будь-якому іншому сервері чи системі для подальшого розмноження або повторної передачі заборонено, за винятком випадків, коли таке відтворення чи розповсюдження дозволяється відповідно з ліцензійною угодою на використання даного програмного забезпечення. Користувач не має права створювати похідні програмного забезпечення, або намагатися декомпілювати або здійснювати розтин Програмного забезпечення, за винятком випадків, коли це дозволено законом. Використання програмного забезпечення регулюється умовами ліцензування будь-якої ліцензійної угоди, яка супроводжує або надається разом з програмним забезпеченням.

Без обмеження вищесказаного, програмне забезпечення надається (у разі надання) тільки відповідно до положень окремого ліцензування, яке містить програмне забезпечення. За винятком випадків надання програмного забезпечення відповідно до ліцензійної угоди, компанія XEROX відмовляється від усіх гарантій і умов щодо програмного забезпечення, включаючи всі можливі гарантії та умов продажу, придатності для конкретної мети, найменування, відсутності порушення прав в максимальному ступені, що дозволяється законом.

Посилання на інші веб-сайти:

Посилання на інші веб-сайти надаються виключно для забезпечення вашої зручності. Компанія Xerox не гарантує достовірність змісту таких сайтів і не несе за нього відповідальності. Якщо ви вирішили перейти на будь-який з сайтів, які пов'язані з цим сайтом, ви робите це на свій страх і ризик.

Інформація на веб-сайті та заява про відсутність гарантій:

Інформація, яка розміщена на сайті щодо продукції та послуг XEROX, включаючи їх наявність, зовнішній вигляд, ціну і технічні характеристики, може бути змінена без попереднього повідомлення. Така інформація не є презентацією, гарантією і не має на увазі інші зобов'язання з боку компанії XEROX стосовно будь-якої продукції або послуг. Справжнім XEROX відмовляється від усіх гарантій, явних або неявних, щодо точності, придатності для будь-якої мети або повноти зазначеної інформації.

Компанія XEROX, її філії, постачальники та/або її ліцензіари ні при яких обставинах не несуть відповідальності за будь-які спеціальні, непрямі чи майбутні збитки чи якийсь інші збитки, що виникли в результаті втрати права використання, даних чи прибутку, а також за порушення контракту, недбалість або інші збиткові дії або причини будь-яких інших дій за результатами або пов'язані з використанням інформації, розміщеної на цьому сайті.

Даний веб-сайт може містити заяви, що стосуються майбутнього, і інформацію, що стосується компанії Xerox, в основі яких лежать наші наміри, а також припущення і інформація, яка наявна у нас в даний час. Слова "передбачати", "вважати", "оцінювати", "очікувати", "має намір", "бажати" і подібні вирази, що відносяться до компанії, призначені для вказівки щодо заяв про перспективи. Фактичні результати можуть істотно відрізнятися від тих, які передбачалися подібними перспективними заявами. Інформація про деякі фактори, в наслідок яких фактичні результати можуть істотно відрізнятися від прогнозованих, включена в 10-К і 10-Q реєстраційні документи компанії в Комісії США з цінних паперів і бірж. Оновлювати зазначені перспективні заяви ми не маємо наміру.

Обмеження відповідальності:

Компанія XEROX, її філії, постачальники та / або її ліцензіари ні при яких обставинах не несуть перед вами відповідальності за який-небудь особливий, штрафний, випадковий, непрямий або подальший збиток будь-якого роду, або який-небудь інший збиток, включаючи (без обмежень) збиток, обумовлений втратою прав використання, даних чи прибутку, незалежно від того, була чи ні компанія XEROX попереджена про можливість таких збитків, а також про будь-яку юридичну кваліфікацію або відповідальність, що випливають із або пов'язаних з використанням даного сайту або будь-якого веб-сайту, згаданого на сайті компанії або сайту, що має посилання з цього сайту. У деяких країнах відмова або обмеження відповідальності за непрямий або побічний збиток заборонені, тому вищенаведені обмеження можуть не мати до вас відношення.

Застосовуване законодавство:

Справжні положення й умови будуть регулюватися і тлумачитися відповідно до законів Російської Федерації. Користувач погоджується на те, що будь-які спори, що випливають з або пов'язані яким-небудь чином з даним сайтом, будуть розглядатися виключно арбітражним судом, який розташований в місті Москві. Користувач беззаперечно погоджується підкорятися юрисдикції таких судів. Крім того, він дає згоду захищати і обгороджувати компанію Xerox, її агентів та її філії від будь-яких претензій, зобов'язань, збитків або збитків, що виникли або пов'язаних з використанням ним сайту. Якщо будь-яке положення цих Умов суперечить закону, стає недійсним, або з якихось причин не може мати законної сили, це положення вважається відокремлюваним від інших Умов і може впливати на юридичну силу і визнання законним якого-небудь з інших положень.
Компанія Xerox не стверджує, що матеріали, програмне забезпечення, продукти або послуги, представлені на цьому сайті, доступні за межами Російської Федерації. Ви не можете використовувати, експортувати або реекспортувати матеріали, програмне забезпечення, продукти або послуги, представлені на сайті, порушуючи будь-які закони, що застосовуються або правила, включаючи, без обмежень, експортні закони і норми РФ.

Торгові марки:

Торгові марки, логотипи та знаки обслуговування компанії Xerox (далі "Торгові марки"), які відображаються на сайті, включаючи, але не обмежуючись: XEROX ®, The Document Company® и цифровой X® - є зареєстрованими товарними знаками Xerox в США і/або в інших країнах. Ніяка інформація, що міститься на сайті, не повинна розглядатися як надання, імпліцитне надання або результат позбавлення права заперечення (естоппель), або як-небудь інакше, будь-якої ліцензії або права на використання будь-яких торгових марок, відображених на сайті, без письмового дозволу Xerox або третьої сторони, яка може володіти іншими торговими марками, відображеними на сайті. Неправомірне використання Вами товарних знаків, що відображаються на сайті, або будь-якої іншої інформації сайту суворо заборонено. Також повідомляємо вас, що Xerox буде вкрай активно реалізовувати свої права на інтелектуальну власність в максимальній мірі, наскільки це дозволяє законодавство.