Компанія Xerox запустила Performance Package - унікальний комплект модернізації для КДМ Xerox Versant 80 PRO - Прес-релізи - Xerox


Компанія Xerox запустила Performance Package - унікальний комплект модернізації для КДМ Xerox Versant 80 PRO

Москва, 8 вересня 2015 р. — Компанія Xerox оголосила про запуск комплекту модернізації Performance Pack, який підвищує продуктивність повнокольорових КДМ Xerox Versant 80 PRO. Він дозволить автоматизувати управління кольором за допомогою вбудованого спектрофотометра і запечатувати щільні матеріали без втрати швидкості.

Сьогодні у сфері малотиражною та середньо тиражного друку відбуваються глобальні зміни. Домогтися успіху на ринку, який рухається у бік збільшення частки дрібносерійного виробництва і прискорення обороту товарів та послуг, можна тільки за рахунок виконання більшої кількості замовлень за одну зміну або в один день. Одним із способів підвищення продуктивності є збільшення швидкості друку на найбільш часто використовуваних матеріалах і під час друку тиражів на змішаних матеріалах, а також автоматизація рутинних операцій управління кольором.

Xerox_Versant_80.jpg

Механізм друкованого модуля Xerox Versant 80 PRO дозволяє обробляти матеріали з щільністю до 350 г/м2 на номінальній швидкості 80 сторінок на хвилину. При цьому нова конструкція вузла термозакрепленія розширює можливості роботи з товстими матеріалами. Тим не менш, під час друку на щільностях вище 220 гр/м2 швидкість друку машини знижується в тому числі у зв'язку з активним виділенням тепла під час розпрямленні листів. Опція Performance Pack вирішує проблему ефективного відводу тепла, підвищує швидкість друку щільних матеріалів до 80 сторінок за хвилину і додає нові функції автоматизації, що істотно розширює виробничі можливості Xerox Versant 80 PRO.

У комплект Performance Pack входить модуль Interface Cooling Module (ICM) з декерлером і системою охолодження підвищеної потужності. Управління декерлером винесено на зовнішню панель, що дозволяє змінювати налаштування розпрямлення паперу «на льоту» — в процесі друку тиражу. У цей же модуль вбудований спектрофотометр, на основі якого працює система ACQS (Automated Colour Quality Suite - пакет автоматичного контролю кольоровідтворення). Це дозволяє оператору з будь-якою кваліфікацією автоматично виконувати калібрування і навіть в автоматичному режимі створювати кольорові профілі.

Опцію Performance Pack можна не тільки придбати в комплексі з КДМ Xerox Versant 80 PRO, але й використати для модернізації машини, вже запущеної в роботу. Однак комплект модернізації вимагає установки фінішного пристрою (укладальника або брошурувальника), що виправдано для настільки продуктивної системи.

Xerox Versant 80 PRO відрізняється підвищеною надійністю і витримує максимальне навантаження до 460 000 сторінок на місяць. Завдяки дозволу друку 2400 x 2400 dpi і вирішенню растрування 1200 x 1200 dpi з глибиною кольору до 10 біт КДМ зберігає максимальну кількість дрібних деталей в графіці і тексті, а також підвищує плавність тональних переходів. Xerox Versant 80 PRO володіє багатими можливостями автоматизації і оснащена потужним пакетом інструментів, що підвищують точність кольоровідтворення, що істотно знижує навантаження на оператора.

«Хоча ми змогли досягти стабільної швидкості друку на всьому діапазоні матеріалів ще при розробці Xerox Colour J75 Press, запуск комплекту Performance Pack можна назвати справжнім технологічним проривом, - коментує Олексій Агарков, менеджер з маркетингу продукції Xerox Євразія. - Завдяки цій опції, друкарні зможуть спочатку придбати базову версію КДМ Xerox Versant 80 PRO і налагодити процеси виробництва і збуту, а потім модернізувати машину "в полі", коли кількість замовлень збільшиться і навантаження зросте».

Новини та прес-релізи

Всі новини та прес-релізи

Горячая линия

Подписаться на рассылку

Скачать PDF

Демо/Видео