Xerox на виставці CEE 2015: ефективні рішення для дому та офісу - Прес-релізи - Xerox


Xerox на виставці CEE 2015: ефективні рішення для дому та офісу

Киев, 29 вересня 2015р. – Легкое Легке управління, вигідна вартість володіння, широкі можливості застосування. На виставці IT-технологій CEE 2015 компанія Xerox представить сучасні рішення в сфері цифрового друку для дому та офісу. Подія відбудеться 10-11 жовтня у виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» (м.Київ).


СEE (Consumer Electronics Expo) – це наймасштабніша в Україні виставка електроніки, учасниками якої стануть більше 100 лідерів індустрії комп'ютерної та ігрової, мобільної та побутової техніки. Протягом двох днів відвідувачі заходу зможуть ознайомитись з новинками ринку споживчої електроніки і побутової техніки, а також відвідати навчальні семінари та лекції від світових ІТ-виробників. На своєму стенді компанія послугу з обміну картриджів, матеріали для друку, а також витратні матеріали виробництва Xerox для периферійного обладнання інших виробників.    

WorkCentre 7225.jpg

 «При розробці нових продуктів і рішень Xerox завжди враховує потреби користувачів. Так, для малої офісної техніки важливі розміри, наявність різних можливостей підключення, включаючи Wi-Fi, а також недорогі, але надійні витратні матеріали. Для більш продуктивної - важливу роль відіграє зручність інтеграції в існуюче офісне середовище, - коментує Максим Верьовкін, менеджер з маркетингу продукції компанії Xerox Україна. - Пристрої Xerox відповідають потребам як корпоративних, так і домашніх користувачів. І ми раді продемонструвати наші новинки на такій важливій подію, як виставка IT-технологій CEE 2015».

На стенді Xerox будуть представлені:

Будемо раді бачити вас на стенді Xerox. 

Новини та прес-релізи

Всі новини та прес-релізи

Горячая линия

Подписаться на рассылку

Скачать PDF

Демо/Видео