Xerox на виставці CEE 2015: ефективні рішення для дому та офісу - Прес-релізи - Xerox
Головна сторінкаПрес-центрНовини та прес-релізи

Xerox на виставці CEE 2015: ефективні рішення для дому та офісу

Киев, 29 вересня 2015р. – Легкое Легке управління, вигідна вартість володіння, широкі можливості застосування. На виставці IT-технологій CEE 2015 компанія Xerox представить сучасні рішення в сфері цифрового друку для дому та офісу. Подія відбудеться 10-11 жовтня у виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» (м.Київ).


СEE (Consumer Electronics Expo) – це наймасштабніша в Україні виставка електроніки, учасниками якої стануть більше 100 лідерів індустрії комп'ютерної та ігрової, мобільної та побутової техніки. Протягом двох днів відвідувачі заходу зможуть ознайомитись з новинками ринку споживчої електроніки і побутової техніки, а також відвідати навчальні семінари та лекції від світових ІТ-виробників. На своєму стенді компанія послугу з обміну картриджів, матеріали для друку, а також витратні матеріали виробництва Xerox для периферійного обладнання інших виробників.    

WorkCentre 7225.jpg

 «При розробці нових продуктів і рішень Xerox завжди враховує потреби користувачів. Так, для малої офісної техніки важливі розміри, наявність різних можливостей підключення, включаючи Wi-Fi, а також недорогі, але надійні витратні матеріали. Для більш продуктивної - важливу роль відіграє зручність інтеграції в існуюче офісне середовище, - коментує Максим Верьовкін, менеджер з маркетингу продукції компанії Xerox Україна. - Пристрої Xerox відповідають потребам як корпоративних, так і домашніх користувачів. І ми раді продемонструвати наші новинки на такій важливій подію, як виставка IT-технологій CEE 2015».

На стенді Xerox будуть представлені:

  • Xerox Replacement Cartridges - якісні оригінальні картриджі Xerox для лазерних принтерів HP і Canon. Економія до 50%, з ресурсом друку картриджа таким же або більше, ніж у виробника іншої техніки.
  • Послуга з обміну картриджів - надійна альтернатива сторонній «заправці» картриджів. Головні переваги - фірмовий тонер, збереження гарантії на техніку і швидкість доставки.
  • Xerox WorkCentre 7225 – продуктивне і функціональне БФП для невеликих робочих груп. Апарат дозволяє створювати повнокольорові матеріали на різних носіях форматом аж до А3. Швидкість друку складає до 20 і 25 стор. / хв., а сканування - 55 зображень в хвилину в кольоровому режимі і в чорно-білому режимах.Xerox Phaser 3020.jpg
  • Програма з управління та обслуговування друкарського парку замовника партнером Xerox. Нова парадигма надання послуг друку в офісі дозволяє партнеру пропонувати послугу, яка включає надання обладнання, а також його сервісне обслуговування відповідно з обумовленим в SLA рівнем якості і об'ємом друку. Застосування такого підходу дозволяє замовникам скоротити витрати на утримання друкованої інфраструктури та оптимізувати процеси друку.
  • Xerox Phaser 3020 – надійний і функціональний монохромний принтер для дому. Швидкість друку - 20 стор. / хв., вбудований модуль Wi-Fi, підтримка таких популярних стандартів як Apple AirPrint, Mopria, Google Cloud Print.
  • Матеріали для друку Xerox Colotech, Xerox Colour eXpression, Xerox Business, Xerox Premium NeverTear, Xerox DuraPaper, а також наклейки на основі синтетичних матеріалів і папіру.

Будемо раді бачити вас на стенді Xerox. 

Всі новини та прес-релізи