Аутсорсинг

Аутсорсинг


Ви шукаєте можливості для підвищення ефективності та продуктивності вашого бізнесу? Дізнайтеся, як компанія Ксерокс може допомогти вам у цьому. Вже більше ніж 30 років у всьому світі і понад 10 років у Росії ми представляємо своїм клієнтам набір комплексних послуг з оптимізації та аутсорсингу документомістких бізнес-процесів, що дозволяють знизити і контролювати витрати, збільшити швидкість і підвищити продуктивність праці.

Послуги з управління офісною друкарською інфраструктурою

Ви можете підвищити керованість і прозорість витрат на вашу офісну друкарську інфраструктуру, продуктивність праці та рівень задоволеності внутрішніх замовників. Ми забезпечуємо комлексне управління офісною друкарською інфраструктурою і її оптимізацію відповідно до завдань вашого бізнесу

Детальніше...

Послуги з управління комунікаційними документами:

Ми допоможемо удосконалити існуючий або побудувати принципово новий процес масового виробництва трансакційних документів, що враховує всі вимоги вашого бізнесу. Ви зможете вибудувати ефективний процес комунікацій з клієнтами та постачальниками і якісно підвищити рівень взаємодії з ними.

Детальніше...

Послуги потокової обробки документів

Обробка інтенсивного потоку документів, які обслуговують основний бізнес, часто складає значну частку витрат і потребує управлінської уваги в області неключевої експертизи компанії.

Завдяки послугам Ксерокс з обробки та витяганню даних з первинних фінансових документів, клієнтських звернень і договорів, поштової кореспонденції, наші клієнти вже економлять кошти і працюють більш ефективно.

Що виграє ваша компанія, скориставшись нашим досвідом, експертизою і професіоналізмом?

Детальніше...

Корисні ресурси

Детальніше...