Аутсорсинг документомістких бізнес-процесів
Головна сторінкаПослуги та рішенняАутсорсингАутсорсинг документомістких бізнес-процесів

Аутсорсинг документомістких бізнес-процесів

services-streaming-of-structured-documents-banner.png

Більшість компаній підвищують ефективність і скорочують витрати на управління бізнесом, впроваджуючи і експлуатуючи спеціалізоване ПЗ для автоматизації бізнес-процесів. Однак паперові документи як і раніше широко використовуються для обміну інформацією між компаніями, що уповільнює процеси, привносить помилки, а їх обробка пов'язана з істотними витратами і додатковими управлінськими завданнями. Компанія Ксерокс володіє значним досвідом створення та експлуатації центрів потокової обробки документів, вилучення даних і поміщення їх у контекст інформаційних систем підприємств.

Обробка первинних бухгалтерських документів

З ростом обсягів товарообігу, асортименту та кількості бізнес-партнерів обробка документів, супроводжуючих товарообіг, стає все більш масштабним обслуговуючим процесом. Дізнайтеся докладніше про послугу з обробки первинних бухгалтерських документів, які пропонує компанія Ксерокс.

Детальніше...

Обробка клієнтських заяв та договорів

Конкурентна ситуація на ринку стимулює компанії виробляти висококласні продукти і підвищувати рівень обслуговування клієнтів. Як надати клієнтам швидкий і, що не менш важливо, зручний спосіб взаємодії з вашою компанією? Як зробити цей процес менш витратним і, разом з тим, більш ефективним? Дізнайтеся докладніше про послугу з обробки клієнтських заяв та договорів, яку пропонує компанія Ксерокс.

Детальніше...

Обробка вхідної - вихідної кореспонденції

Поштові компанії дозволяють відстежити переміщення кореспонденції між організаціями. Але як зробити контрольованою і прозорою роботу внутрішньої пошти? Як швидко відшукати лист, знаючи приблизну дату отримання та частину прізвища відправника? Як визначити, де зараз знаходиться лист, доставлений вчора в компанію з кур'єром? Як всередині компанії прискорити переміщення поштових відправлень, що існують на самому повільному носієві - папері? Дізнайтеся докладніше про послугу з обробки вхідної-вихідної кореспонденції, яку пропонує компанія Ксерокс.

Детальніше...