Послуги з управління маркетинговими активами і комунікаціями
Головна сторінкаПослуги та рішенняАутсорсингАутсорсинг документомістких бізнес-процесівПослуги з управління маркетинговими активами і комунікаціями

Послуги з управління маркетинговими активами і комунікаціями

Послуги з Управлінню маркетинговими активами охоплюють цілу низку областей діяльності Вашої компанії, пов'язаних з підтримкою маркетингових комунікацій. До їх числа відносяться створення коммунікаційних матеріалів, як внутрішніх документів, так і рекламної продукції; Розробка та підтримка механізмів і процедур їх використання; а також управління замовленнями на виробництво друкованої продукції.

Реінжиніринг існуючих документів, за допомогою яких Ваша компанія коммунікує з клієнтами, дозволить зробити спілкування з ними більш фокусним і персональним, і, відповідно, підвищити відгук на Ваші повідомлення, отримуючи максимум від кожного контакту з клієнтом.

Наші консультанти візьмуть на себе управління всім маркетинговим контентом, що дозволить підтримувати його в актуальному стані, забезпечити сувору відповідність корпоративному стилю, а також зробити його доступним і зручним для всіх співробітників, що безпосередньо контактують з клієнтами, а також, якщо це необхідно, для партнерів і контрагентів.