Пропозиції для галузей
Головна сторінкаПослуги та рішенняПропозиції для галузей

Пропозиції для галузей

Компанія Xerox давно і успішно працює на російському ринку, з її брендом пов'язані сильні асоціації, які можна назвати історичними. Словом «ксерокс» часто за звичкою називають будь-який копіювальний апарат. Це приємно, але наскільки таке сприйняття відображає реальність?

Сьогодні в сферу компетенції компанії Xerox входить повний цикл виробництва та обробки паперової документації. Комплексний підхід до технологічного забезпечення, інтеграції, організації та реорганізації робочих процесів, їх вартості, економічної ефективності та аналітичної дозволив компанії Xerox зайняти лідируючі позиції на ринку високотехнологічного інноваційного документозабезпечення...

Детальніше

Підвищення ефективності прийнятих державними органами рішень, поліпшення якості надаваних послуг вимагають повної і точної оцінки існуючої ситуації, оперативного та зручного доступу до необхідної інформації в повному обсязі. При цьому одним із завдань адміністративної реформи є створення відкритих взаємин і комфортних умов для споживачів послуг при роботі з державними організаціями.
Забезпечення документаційною діяльності
Використання сучасних електронних інформаційних рішень
Забезпечення комунікації з населенням (громадянами)
У XXI столітті цифровий друк посів помітне місце в поліграфії. Розвиваються електронні засоби комунікації, інтернет проникає в усі сфери діяльності, виникають нові безпаперові технології, такі, як «електронні книги» - здається, що для поліграфії залишається все менше місця в сучасному житті.
Рекламні та маркетингові матеріали
Іміджева продукція
Фотодрук
Персональні комунікації та транспромо
Книговидавництво
Упаковка
Сегмент «Фінансові інститути» без сумнівів є сегментом, що найбільш динамічно розвивається. У термінології Ксерокс даний сегмент містить всі комерційні утворення, які, так чи інакше, мають відношення до фінансової індустрії.
Оптимізація бізнес-процесів фінансових інститутів
Формування та забезпечення документообігу фінансових інститутів
Обладнання та рішення для створення офісної друкарської інфраструктури
ЖКГ та енергозбутові компаній
В даний час ключове завдання галузі - нарощування капіталізації енергетичних підприємств, введення нових потужностей, побудова ефективної системи управління. Для енергозбутових компаній, через які проходять грошові потоки всіх учасників ринку, особливу важливість має чітка організація бізнесу. За оцінкою експертів середній рівень оплати електроенергії фізичними особами по країні становить поки 65-70%, а з урахуванням того, що фізичні особи складають значну частину у використанні електроенергії, неоплати населення становлять серйозну проблему для енергозбутових компаній.
Рішення Ксерокс для промисловості охоплюють весь ланцюжок життєвого циклу продукції Вашого підприємства.
До виробничих документів можна віднести транспортну та відвантажувальну документацію, інженерно-конструкторські документи, технологічну та супровідну документацію.
Управління офісною друкарською інфраструктурою
Створення Центрів Друку
Роздрібна торгівля та дистрибуція
Роздрібна торгівля та дистрибуція - це одні із сфер, що динамічно розвиваються. Як підтвердження можна навести факт, що зростання і обсяг бізнесу галузі перевищує аналогічні показники індустрії металургії та машинобудування.
Ефективне управління офісною інфраструктурою
Рішення для промислового друку товарно-супровідної документації
Послуга Ксерокс з обробки бухгалтерських документів