Комерційна поліграфія

Комерційна поліграфія

Xerox має величезний досвід в області комерційної поліграфії. Широка лінійка обладнання Xerox дозволяє вибрати оптимальне поєднання продуктивності рішення, його функціональності та суми необхідних для придбання інвестицій.

Рішення Xerox можливо застосовати не тільки в традиційних для цифрової поліграфії сегментах ринку. Вони дозволяють працювати також і в нових, зростаючих областях, таких, як виробництво фотопродукції або транспромо, і в областях на стику цифрової та традиційної поліграфії, таких, як друк упаковки.

Виберіть те, що потрібно Вам і розвивайте Ваш бізнес разом з Xerox:

Рекламні та маркетингові матеріали

Розробка і виробництво рекламних і маркетингових матеріалів є ключовим бізнесом для багатьох цифрових типографій. Рішення Xerox задовольняють найширший спектр вимог поліграфістів.

Детальніше

Персональні комунікації та транспромо

За останні роки ринок рекламних і маркетингових комунікацій зазнав значних змін. Запорукою успішних продажів у всіх галузях стали довготривалі відносини з покупцями.

Детальніше

Іміджева продукція

Візитки, запрошення, портфоліо, сувеніри застосовуються для роботи із споживачами поряд з традиційними маркетинговими матеріалами.

Детальніше

Рішення для книговидавництва

Нові тенденції в сучасному книговидавництві відкривають багаті можливості для розширення бізнесу цифрових друкарень.

Детальніше

Фотодрук

Успіх фотобізнесу безпосередньо залежить від втілення в життя створеного контенту. У лінійці обладнання Xerox є три продукти, які орієнтовані на фотодрук.

Детальніше

Упаковка

Будь ласка, звертайтеся до наших фахівців для отримання додаткової інформації!