Заклади освіти та культури

Заклади освіти та культури

Модернізація типографії:

Найважливіше завдання видавничо-поліграфічного комплексу вузу - забезпечення навчального процесу всіма необхідними друкованими матеріалами: підручниками, методичними посібниками, робочими зошитами і т.д. Зміст цих матеріалів постійно оновлюється, тому друк їх тиражем більше 150 екземплярів найчастіше недоцільний. У зв'язку з цим актуальності набуває впровадження цифрового обладнання для друку малих тиражів.
Детальніше

Підвищення конкурентоспроможності вузу:

Комплекс «Персоналізовані комунікації вузу Xerox» покликаний через підвищення ефективності комунікацій вирішувати актуальні завдання вузу.
Детальніше

Створення повнотекстової електронної бібліотеки.

Як залучити читачів? Пошуком своєї відповіді на це питання зайнята сьогодні, мабуть, кожна бібліотека. Один із способів - це запуск нових потрібних читачами сервісів, наприклад, доступ до повнотекстової електронної бібліотеки. Грунтуючись на багаторічному досвіді проектів в російських установах освіти і культури, компанія Xerox розвиває рішення «Повнотекстова електронна бібліотека Xerox».
Детальніше

Надання платних послуг друку, копіювання, сканування. Скорочення витрат на друк:

Всі освітні установи стикаються зі схожими завданнями при наданні послуг друку, копіювання і сканування. Потрібний легкий і зручний спосіб забезпечення друку та його оплати, що запобігає при цьому несанкціонованому доступу до принтерів і БФП.
Детальніше