ЖКГ та енергозбутові компанії

ЖКГ та енергозбутові компанії

В даний час ключовими завданнями галузі є - підвищення клієнтоорієнтованості і збору платежів, зниження дебіторської заборгованості, розвиток додаткових сервісів з метою підвищення прибутковості організації.

Затримка оплати спожитої населенням електроенергії призводить до виникнення касового розриву, що змушує енергозбутові компанії вдаватися до залучення позикових коштів для оплати закупленої електроенергії, умови на які не стають привабливішими у зв'язку з нестабільністю галузевого ландшафту. При цьому тарифи на електроенергію в найближчі роки регулюються державою (ФСТ), рентабельність енергозбутового бізнесу в Росії невелика, а значить питання своєчасної оплати рахунків споживачами є критично важливим для розвитку і навіть існування енергозбутових компаній.

Використання підготовлених квитанцій для оплати замість абонентських книжок старого зразка і своєчасне щомісячне повідомлення споживачів - одне з ефективних рішень завдання скорочення абонентської заборгованості. Досвід роботи з кількома найбільшими збутовими компаніями показує, що правильні організаційно-технологічні процеси збору платежів можуть значно знизити відсоток неплатежів. Сьогодні в галузі активно вводяться нові системи, що дозволяють підвищити точність обліку електроенергії. У таких умовах система швидкого інформування абонента стає ще більш необхідною для підвищення платіжної дисципліни, прибутковості і привабливості компанії.

Енергозбутові компанії можуть повністю взяти на себе процес створення необхідних платіжних документів. У такому випадку вони отримують не тільки можливість управляти процесом і при можливості скорочувати фінансові та часові витрати, але також і джерело додаткового доходу - рекламну площу на звороті рахунку, яка може використовуватися для власної рекламної інформації або надання даної можливості третім компаніям. Таким чином, організація власного центру білінгового друку може стати вигідною інвестицією для збутової організації.

Рішення Xerox

Пропозиція Xerox для енергозбутових компаній «Підготовка та розсилка платіжних повідомлень» - це надійність обладнання, простота в обігу, низька вартість відбитка і закінченість рішення.
Детальніше

Переваги впровадження

Впровадження рішення Xerox - створення власного центру білінгового друку здатне створити потужну високотехнологічну базу, що дасть Вашій компанії ряд ключових переваг в жорсткій конкурентній боротьбі.
Детальніше