Промисловість і машинобудування
Головна сторінкаПослуги та рішенняПропозиції для галузейПромисловість і машинобудування

Промисловість і машинобудування

Рішення XEROX для промисловості

Промисловість - одна з найважливіших галузей народного господарства, що має серйозний вплив на рівень розвитку продуктивних сил суспільства в цілому. Висока конкуренція в галузі вимагає від компаній прискореного розвитку та оптимізації виробництва і допоміжних процесів. Це стимулює необхідність застосування систем управління життєвим циклом продукції (CALS/PLM), поставками (SCM), управління ресурсами підприємства (ERP). Активне впровадження ІТ в промисловість є результатом гострої конкуренції на ринку і потребою у підвищенні прибутковості бізнесу та ефективності виробництва.

Рішення Xerox

Рішення Ксерокс для промисловості охоплюють всі аспекти діяльності промислового підприємства.

Ми допомагаємо промисловим підприємствам знизити витрати на документообіг:

Управління офісної друкарською інфраструктурою*:

Методологія, що постійно удосконалюється і сучасні технологічні платформи - основи нашої послуги. Поетапна оптимізація, узгоджена на рівні контракту, дозволяє знизити витрати на виробництво документів в середньому на 25-30% Детальніше

Створення Центрів Друку*:

Послуга із створенню сервісів централізованого друку позбавить Вас від всіх турбот, пов'язаних з професійним і швидким виготовленням тиражної та іншої друкованої продукції.
Детальніше

Обладнання та рішення для створення офісної друкарської інфраструктури:

Унікальна продуктова лінійка офісної техніки, яка поєднує в собі апарати, засновані як на традиційній лазерній, так і на твердочорнильній і HiQ LED технологіях, дозволяючи підібрати оптимальне обладнання для будь-яких офісних завдань
Детальніше
Приклади впровадження

Електронний документообіг

Електронний документообіг на промислових підприємствах займає гідне місце в робочих процесах вже досить давно. Ми допомагаємо промисловим підприємствам у вирішенні завдань структурованого зберігання електронних документів, забезпечуючи надійність зберігання, конфіденційність і розмежування прав доступу, відстеження історії використання документа, швидкий і зручний пошук.
Детальніше