Роздрібна торгівля та дистрибуція
Головна сторінкаПослуги та рішенняПропозиції для галузейРоздрібна торгівля та дистрибуція

Роздрібна торгівля та дистрибуція

Роздрібна торгівля та дистрибуція - це одні із сфер, що динамічно розвиваються. Як підтвердження можна навести факт, що зростання і обсяг бізнесу галузі перевищує аналогічні показники індустрії металургії та машинобудування.

У результаті приходу великих іноземних роздрібних мереж на ринок Росії, а також через укрупнення і консолідацію активів російських мереж, ускладнюється конкурентна ситуація на ринку, що в кінцевому підсумку веде до зниження операційної маржі бізнесу.

Крім органічного зростання бізнесу, спектру товарів і цін, на прибутковість торговельних мереж впливають такі елементи, як лояльність клієнтів і низькі операційні витрати. Два останні пункти є особливо істотними для великих територіально розподілених роздрібних і дистрибуторских мереж.

Рішення Ксерокс для роздрібних підприємств і дистриб'юторів

Ефективне управління офісною інфраструктурою:

Управління офісної друкарської інфраструктурою - методологія, що постійно удосконалюється і сучасні технологічні платформи - основи нашої послуги. Поетапна оптимізація, узгоджена на рівні контракту, дозволяє знизити витрати на виробництво документів в середньому на 25-30%
Детальніше

Рішення для промислового друку товарно-супровідної документації:

Підприємства роздрібної торгівлі і дистриб'ютори відчувають постійну потребу в друку товарно-супровідної документації для організації документообігу в першу чергу в центральних і регіональних розподільних центрах.
Детальніше

Послуга Ксерокс з обробки бухгалтерських документів:

Компанія Ксерокс пропонує замовникам рішення з аутсорсингу процесів обробки первинних бухгалтерських документів, таких, як: рахунки-фактури, накладні, товаросупровідна документація.
Детальніше