Телекомунікації та мережі мовлення
Головна сторінкаПослуги та рішенняПропозиції для галузейТелекомунікації та мережі мовлення

Телекомунікації та мережі мовлення

Наші можливості

Оптимізація бізнес-процесів телекомунікаційних компаній:

Сьогодні перед підприємствами зв'язку стоїть проблема якнайшвидшого отримання абонентських платежів за надані послуги.
Така ситуація неминуче веде до модернізації всієї інформаційної системи підприємства, включаючи процеси тарифікації послуг та виставлення рахунків. Поряд з сумою абонентської плати, підприємствам зв'язку необхідно вказувати в рахунках для фізичних осіб обсяг і вартість послуг зв'язку, а в рахунках на оплату для юридичних осіб - виробляти детальну розшифровку місцевих телефонних викликів. У зв'язку з цим складність технологічного ланцюжка від моменту генерації даних персоналізованого рахунку до передачі готового документа в експедиторську службу зростає багаторазово в силу того, що один рахунок може складатися з двох і більше друкованих сторінок.
Детальніше

Формування і розсилка інформаційних матеріалів:

Ми допомагаємо телекомунікаційним компаніям вирішити питання автоматизації центрів обслуговування клієнтів.
Комплексні рішення Xerox дозволяють з високим рівнем якості, продуктивності і стабільності формувати і розсилати інформаційні повідомлення як в паперовому, так і в електронному вигляді.
Детальніше

Управління офісною друкарською інфраструктурою

Методологія, що постійно удосконалюється і сучасні технологічні платформи - основи нашої послуги. Поетапна оптимізація, узгоджена на рівні контракту, дозволяє знизити витрати на виробництво документів в середньому на 25-30%
Детальніше

Устаткування
Історії успіху
Нагороди та визнання
Контактна інформація