Якість і гарантії

Якість і гарантії

 • Створений відповідно до стандартів OEM*... І не тільки

  Ми винайшли тонер 60 років тому, а потім розробили лазерні картриджі. Завдяки нашому досвіду в області ксерокопіювання, ви можете очікувати від лазерних картриджів Xerox відмінну якість з першого до останнього відбитка. Наші картриджі створені у власному, що спеціалізується на розробці лазерних картриджів інженерному центрі. Вони відповідають оригінальним картриджам або перевершують їх за якістю зображення і кількістю надрукованих сторінок.

  Ми тестуємо картриджі в різних температурних умовах, уважно досліджуємо чинники, що впливають на якість зображення, включаючи точність і однорідність відтворення кольору. Ми вимірюємо відтворення тонких ліній, щільність, затінення і плямистість. Ми тестуємо герметизуючі стрічки тонера, щоб виключити витік на надруковану сторінку, а також відстежуємо його вплив на здоров'я та безпеку.

 • Три стадії тестування для гарантії якості

  Щоб виправдати очікування клієнтів, ми постійно стежимо за якістю на етапі виробництва. По-перше, перед упаковкою будь-якого картриджа ми виконуємо тестовий друк. По-друге, на заводі ми проводимо щомісячні випробування картриджів на довговічність. По-третє, наші технічні фахівці регулярно тестують зразки зі складу.

  Ретельна перевірка і глибокі знання технологій ксерокопіювання дозволяють нам гарантувати якість кожного лазерного картриджа Xerox на всіх етапах, від розробки архітектури і виробництва до підсумкового друку. Ім'я «Xerox» на упаковці - запорука якості товару.

  У зростаючому асортименті продуктів представлені картриджі Xerox для провідних OEM-брендів. Принтери у вашому офісі можуть друкувати з якістю Xerox, навіть якщо це обладнання інших виробників.

 • Гарантія на картриджі XRC

  На всі картриджі XRC поширюється довічна гарантія, що надається на весь термін їх служби.


*OEM – (Original equipment manufacturer) виробник оригінального устаткування